Kısa sürede biten yaz tatili içinde geçen acı, mutluluk, hüzün, sakatlık, sürpriz gibi birçok duyguyla pişmek güzeldi. 🙂 Bu arada yaptığım onca şeyi paylaşmak güzel olur diye düşündüm. Hayat insanlar için bazen kolay bazense zor olabiliyor. “Hayatta her zaman düzlükler olmayacak. Bazen virajlarla karşılaşacaksın. Önemli olan virajı geçerken yavaşlamak değil, virajı atlattıktan sonra gaza sonuna kadar basmaktır…”  Bende aynen yazdığım gibi yapıyorum.

 

En son okulun bitmesine yakın 2. Kademe Antrenörlük kursuna gitmiştim. Sonra Hokeyin Minik Şampiyonlarıyla beraber güzel vakit geçirmiştik.

 

Üniversite sporlarında Erkeklerde Şampiyon, Bayanlarda 2. olduğumuz için Gazi Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Süleyman BÜYÜKBERBER bizlere başarı belgesi ve ödül için makamına davet etti. İlk kez yapılan Üniversite sporlarında mezun olmadan başarı getirmek mutluluk verici. (Resim galerisi için tıkla)

Gazi üniversitesi hokyde şampiyon - üniversite hokey şampiyonası 2 Gazi üniversitesi hokyde şampiyon - üniversite hokey şampiyonası 3 Gazi üniversitesi hokyde şampiyon - üniversite hokey şampiyonası

 

Bu arada genç hokeyci kardeşlerim boş durmayıp, U18 Avrupa şampiyonasında Prag’da (08.07.2013) Erkekler 2. ve Zagreb’de (09.07.2013) Bayanlar 3. oldular. Onları gönülde kutlayarak başarılarının devamını diliyorum.

Hokey 18 Yaş Altı Bayanlar avrupa 3.sü Hokey 18 Yaş Altı Erkekler avrupa 2.si
Milli takımımız başarıdan başarıya koşarken bende boş durmayıp Ankara’da 3 kreşte hokey dersleri verdim. Çok eğlenceli bir deneyim oldu. (Resim galerisi için tıkla)

 

Bunca yorgunluk sonunda tatil beklerken Açık alan süper ligi 1. etap (Ankara) ve 2. etap (Gaziantep) maçları başladı ve bitti. Küçük kardeşlerimizle beraber güzel vakit geçirdik. 4. olduk fakat eğlenmenin tadını başka hiç bir şey dolduramazdı.

 

Lig bitiminden 2 gün sonra atamalar açıklandı ve Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri olan Tekirdağ’da Güzel Sanatlar Lisesine Beden Eğitimi Öğretmeni Oldum. Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi

 

Apar topar görevime koştum, yine tatil yalan oldu. 🙂 Yeni Eğitimi Öğretim yılına başladım. Özenle seçilmiş öğrencilerimle tanıştım. Özenle eğitim görmüş meslektaşlarımla tanıştım. İlk görev yerimde bu kadar şanslı olabileceğimi hiç düşünmemiştim. 🙂 Yeni bir evim, yeni bir hayatım, yeni deneyimlerim ve yeni bir çok şeylerle karşılaştım ve karşılaşacağım. Boş duramayacağımı da unutmadım.

 

Amatör spor haftası için yürüyüşlere katıldık ve Sosyal Sorumluluklarımızı da yerine getirdik sayılır.  (Resim galerisi için tıkla)